wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług elektrycznych

kwalifikacje i uprawnienia

trwałość i bezpieczeństwo


O firmieNasza Firma znajduję się w Gorzowie Wielkopolskim, świadczymy kompleksowe usługi elektryczne włącznie z projektem i uzgodnieniem z miejscowym Operatorem sieci Elektroenergetycznej jakim jest Enea Operator na terenie woj. lubuskiego.

Specjalizujemy się w wykonywaniu od podstaw, montażu, serwisie oraz modernizacji instalacji elektrycznych zarówno domowych, jak i przemysłowych. Wykonujemy rozdzielnie, tablice mieszkaniowe, modernizujemy linie napowietrzne poprzez likwidacje kolizji w sieci elektroenergetycznej oraz działamy jako pogotowie elektro-energetyczne usuwając awarie instalacji elektrycznych.

Jesteśmy firmą stosunkowo nową na rynku działamy od 2015 roku lecz nasz zespół składa sie z samych profesjonalistów z doświadczeniem w elektro-instalatorstwie.

Posiadamy wymagane kwalifikacje i uprawnienia, oraz certyfikaty z dodatkowych szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje jako profesjonalistów, ale przede wszystkim posiadamy wieloletnią praktykę, zawodową co sprawia, że nasze instalacje elektryczne są bezpieczne, profesjonalnie wykonane i funkcjonalne, bezawaryjne dzieki czemu wykonane raz i spokój na długi czas. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę wszelkie niezbędne normy i warunki jakie musimy spełnić czy to dla Operatora sieci czy też dla inwestora.

Prace instalacyjne poprzedzone są rozmowami z inwestorem i dopasowane do najkorzystniejszych rozwiązań, dzięki czemu nasi Klienci od samego początku widzą rzetelny obraz prowadzonych przez nas prac, a cena za wykonaną usługę nigdy nie jest wyższa niż w ofercie.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 664 414 948

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne włącznie z projektem i uzgodnieniem z miejscowym Operatorem sieci Elektroenergetycznej Enea Operator.

Specjalizujemy się w wykonywaniu od podstaw, montażu, serwisie oraz modernizacji instalacji elektrycznych zarówno domowych, jak i przemysłowych.

Wykonujemy rozdzielnie, tablice mieszkaniowe, modernizujemy linie napowietrzne, działamy jako pogotowie elektro-energetyczne usuwając awarie instalacji elektrycznych.

Posiadamy wymagane kwalifikacje i uprawnienia, oraz certyfikaty z dodatkowych szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje jako profesjonalistów, ale przede wszystkim posiadamy wieloletnią praktykę.