wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług elektrycznych

kwalifikacje i uprawnienia

trwałość i bezpieczeństwo


Realizacje

Duża Inwestycja

Rozbudowa Kompleksu Biurowego Mercator przy ul. Św. Michała 43 w Poznaniu.

Firmy współpracujące z nami przy inwestycji: Skeleton House oraz Firma oświetleniowa Voltea.
Przebudowa przyłącza i budowa nowej instalacji w domu

Duży projekt zmiana przyłącza budynku była linia napowietrzna jednofazowa, a będzie zasilanie kablowe 3 fazowe z wyniesieniem układu pomiarowego jakim jest licznik prądu elektrycznego do złącza ZKP na granicy działki zrobienie całkowicie nowej instalacji w całym domu 4 kondygnacje budynku w sumie ponad 200 punktów elektrycznych nie licząc punktów alarmowych internetowych antenowych czy wideomofon jak również oświetlenie zewnętrzne.

W budynku zastosowaliśmy Tablice piętrowe dla wygody jak również zredukowania metrów przewodów, gdyż przy tak dużej inwestycji i innowacyjności koszty instalacji nie są małe.

Pierwsza tablica znajduje się w piwnicy a zasilanie do niej płynie z Głównej Rozdzielni Tablica ta zasila całą piwnicę wszystkie obwody gniazdowe i oświetleniowe.

Druga tablica znajduje się na 1 piętrze zasilanie do niej również płynie z Głównej Rozdzielni Tablica ta zasila całe 1 piętro jak również obwody na strychu.

Na parterze znajduje się Główna rozdzielnia widoczna na zdjęciu firmy EATON oraz osprzęt z ztej samej firmy zabezpieczenie przepięciowe B+C wyłączniki różnicowo-prądowe oraz zabezpieczenia nadprądowe i rozłączniki prądu dla każdego piętra w rozdzielni zamontowane będą również styczniki i automatyka do sterowania ogrzewania budynku, gdyż budynek ogrzewany będzie tylko za pomocą pieców które to zasilane są prądem elektrycznym.
Modernizacja w wieżowcu na Reja 2 w Słubicach

Szafa główna za czasów PRL która doczekała się modernizacji przy bardzo dobrej współpracy Wspólnoty Reja 2.

Szafa po modernizacji dostosowana do dzisiejszych norm oraz zaleceń PSP wyposażona jest w przełącznik 1 0 2 do dwustronnego zasilania budynku wielorodzinnego oraz posiada Wyłacznik główny z wybijakiem Ppoż.
Modernizacja przyłącza napowietrznego

Kompleksowe wykonanie modernizacji przyłącza napowietrznego Alu 4x16mm na Kablową YAKY 4x35mm ze złączem ZKP na granicy działki wraz z zasilaniem Domu jednorodzinnego za pomocą YKY 4x10mm oraz modernizacja tablicy mieszkalnej.

Na poniższym zdjęciu widzimy słup energetyczny oraz kabel YAKY 4x35 który schodzi do złacza ZKP na granicy działki, a na drugim zdjęciu widzimy złacze ZKP wykonane według norm.
Usunięcie kolizji energetycznej

Usunięcie kolizji energetycznej poprzez modernizacje przyłacza napowietrznego Alu 2x16 na kablowe YAKY 4x70mm z podwójnym złaczem ZKP na granicy działki z wyniesieniem liczników energi elektrycznej z domów do złacza z modernizacja tablic mieszkaniowych, a wszystko to zostało wykonane zgodnie z Deklaracją zgodności UE oraz zgodne z warunkami miejscowego operatora Enea Operator.
Wykonanie oświetlenia i monitoringu w Autokomisie

Użyto wysokiej klasy opraw oświetlenia terenu z systemem LED o mocy 100 Wat na słupach okrągłych ocynkowanych, zamontowano czujnik ruchu z modułem zmierzchu oraz wysokiej klasy kamery przemysłowe 5 mpix, system kamer zabezpiecza specjalnie dostosowane urządzenie typu UPS stworzony z przetwornicy oraz akumulatorów przemysłowych.
Całkowicie nowa skrzynka SPP

Całkowicie nowa skrzynka SPP z punktem uziemniającym. Została przeznaczona do zasilania obwodów ogrodowych, takich jak Gn 230V oraz 400V dodatkowo Zasilanie: Furtki, Bramy, Kamer, Oświetlenie terenu oraz placu rozładunkowego. Dodatkowo połączenie przewodów zasilających - 2 przewody YAKY 4x35mm2. W szafce znajduje się Zabezpieczenie różnicowoprądowe, zabezpieczenia nadprądowe oraz gniazdo 230V montowane na listwie, a także gniazdo 400V montowane do ściany skrzynki.
Przeniesienie licznika oraz rozdział zasilania

Wyniesienie układu pomiarowego na zewnątrz oraz rozdział zasilania domu jednorodzinego w zabudowie bliżniaczej.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 664 414 948

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne włącznie z projektem i uzgodnieniem z miejscowym Operatorem sieci Elektroenergetycznej Enea Operator.

Specjalizujemy się w wykonywaniu od podstaw, montażu, serwisie oraz modernizacji instalacji elektrycznych zarówno domowych, jak i przemysłowych.

Wykonujemy rozdzielnie, tablice mieszkaniowe, modernizujemy linie napowietrzne, działamy jako pogotowie elektro-energetyczne usuwając awarie instalacji elektrycznych.

Posiadamy wymagane kwalifikacje i uprawnienia, oraz certyfikaty z dodatkowych szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje jako profesjonalistów, ale przede wszystkim posiadamy wieloletnią praktykę.