wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług elektrycznych

kwalifikacje i uprawnienia

trwałość i bezpieczeństwo


Dystrybucja Jawotherm

Firma Jawo GmbH jest niemiecką firmą rodzinną, która powstała w 1994 roku. Definiuje jakość, precyzję, innowacyjność i rozwój. Każdy grzejnik Jawo z serii Jawotherm produkowany jest ręcznie, przechodzi wiele wymagających testów, które eliminują nawet najmniejsze błędy. Nasza firma sprzedaje grzejniki Jawo już w Polsce gdyż polacy również zasługuja na to co najlepsze.

Thermotec to jeden z czołowych niemieckich producentów grzejników elektrycznych energooszczędnych z serii AeroFlow z gwarancją na 15 lat. Nowością w 2018 roku jest wprowadzenie wielofunkcyjnego termostatu FlexiSmart, który umożliwia trzy różne sposoby sterowania przez zaledwie jeden regulator


Galeria

Grzejniki Jawo u naszych klientów a zadowolony klient to najlepsza reklama.
Zasada działania Grzejników Jawo

Grzejniki elektryczne energooszczędne JAWO nie są piecami akumulacyjnymi. Obie technologie wykorzystują zjawisko magazynowania ciepła i na tym kończy się podobieństwo. Grzejniki JAWO dysponują energią cieplną natychmiast po włączeniu.

Grzejniki elektryczne JAWO wykorzystują ceramikę KOALIT o bardzo wysokiej sprawności termicznej.

Obudowa grzejnika JAWO jest wykonana ze specjalnie zaprojektowanych i opatentowanych profili aluminiowych. Instalacja grzejnika JAWO jest bajecznie prosta i zajmuje około 15 minut łącznie z zaprogramowaniem elektronicznego termostatu.

Grzejniki JAWO nie wymagają żadnych przeglądów.

Charakterystyka elektrycznych grzejników JAWO:
Niskie koszty eksploatacyjne, energooszczędność
Ceramika KOALIT wykonana wg najnowszej opatentowanej technologii
Grubość grzejnika tylko 7 cm
Modele od 400 W do 3000 W
Ciężar od 9 do 45 kg
Bezalergiczne
Elektroniczne zabezpieczenie przed przegrzaniem
System automatycznej ochrony pomieszczeń przed zamarzaniem
15 lat gwarancji na elementy grzewcze
Powierzchnia lakierowana proszkowo (wysoki połysk)
Tylko 230 Volt !
Bezproblemowy montaż w starym i nowym budownictwie
Nie występuje wzburzanie czy spalanie kurzu powodujące ciemne smugi na ścianach
0% Azbestu
Natychmiastowy dostęp do ciepła. (Brak ładowania nocnego)
Precyzyjne sterowanie i intuicyjna obsługa elektronicznego termostatu LCD lub manualne z wykorzystaniem pokrętła
Możliwość ustawiania na rolkach lub stojakach
Niemiecka precyzja potwierdzona certyfikatami
Nie potrzeba kominów a tym samym ich okresowych przeglądów.
Nie potrzeba kotłowni, ani pomieszczeń na składowanie paliwa
Nie wymaga stosowania żadnej dodatkowej instalacji
Wygodna i intuicyjna obsługa

Firma Jawo jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną, której doświadczenie sięga roku 1994. Firma znajduje się w Darmstadt (Niemcy) koło Frankfurtu nad Menem. Wykonanie dobrego grzejnika elektrycznego o niskim poborze prądu nie jest proste. Po dwóch latach badań, prób i kosztownych prototypów oraz wielu niepowodzeniach, udało się skonstruować grzejniki elektryczne, które wielokrotnie udowodniły swoją energooszczędność.

Żaden komponent nie był za drogi, ażeby stworzyć produkt o bardzo wysokiej jakości. Od sprowadzanych z Japonii czujników temperatury do jednego z wielu komponentów naszej specjalnej ceramiki Koalit sprowadzanego aż z Australii.

Dbałość o precyzję i niedoścignioną jakość umożliwiło stworzenie produktu z najwyższej półki.

Jest wielu producentów, grzejników pracujących na podobnej zasadzie jak nasze. Niestety wykonanie ich z aluminium, które jest lekkie, nie rdzewieje tak jak stal i bardzo dobrze przewodzi ciepło wiąże się z dużo większymi wydatkami aniżeli wykonanie ich ze stali. Proponujemy Państwu produkty, w które Firma Jawo włożyła marzenia, doświadczenie i wytrwałość w utrzymaniu doskonałej jakości.

Każdy grzejnik Jawo produkowany jest ręcznie i zanim opuści fabrykę, przechodzi wiele wymagających testów, które eliminują nawet najmniejsze błędy. Zasada "tanio i byle jak" w firmie Jawo nie ma zastosowania. Młody i zaangażowany zespół pracowników opiekuje się Klientami nie tylko przed ale i po kupnie grzejników.

Awarie produktów choć niechciane zdarzają się nawet w najlepszej firmie. Chodzi więc oto, aby Klienci nigdy nie zostali sami z rozwiązaniem ewentualnych problemów.
Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 664 414 948

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne włącznie z projektem i uzgodnieniem z miejscowym Operatorem sieci Elektroenergetycznej Enea Operator.

Specjalizujemy się w wykonywaniu od podstaw, montażu, serwisie oraz modernizacji instalacji elektrycznych zarówno domowych, jak i przemysłowych.

Wykonujemy rozdzielnie, tablice mieszkaniowe, modernizujemy linie napowietrzne, działamy jako pogotowie elektro-energetyczne usuwając awarie instalacji elektrycznych.

Posiadamy wymagane kwalifikacje i uprawnienia, oraz certyfikaty z dodatkowych szkoleń podnoszących nasze kwalifikacje jako profesjonalistów, ale przede wszystkim posiadamy wieloletnią praktykę.